VETO MAGAZINE

Veto Magazine ir neatkarīgs kultūras izdevums. Žurnāla pamattēmas ir mūzika, mode un māksla. Pieejams preses tirdzniecības vietās par 2.12 €

Veto Magazine #19

Iznācis “Veto Magazine” 19. numurs, tēma – autentiskums

Mākslas, mūzikas un modes žurnāla “Veto Magazine” 19. numura tēma – autentiskums, ko žurnāls definē kā trendu neskartu vērtību kopumu.
Sarunā ar mūziķi Gustavo “Veto” cenšas noskaidrot, vai strauji mainīgajā pilsētā iespējams konstanti saglabāt kādas vērtības, kopā ar grupas Nohow līderi Kristapu, kurš jau daudzus gadus uzturas Anglijā, pēta vai globalizācijas apstākļos atrodamas vērtības, ko aizvien var uzskatīt par latvieša vērtībām, savukārt vaišnavu jeb krišnaītu pārstāvis Uģis iepazīstina ar saviem dzīves principiem, kas balstīti gadsimtiem senās tradīcijās. Sarunā ar salonfotogrāfi Ilgu Straumi iespējams uzzināt, kā uz vērtībām un laiku mainību raugās cilvēks ar 58 gadu darba stāžu vienā profesijā.

Jaunajā numurā Juris Kaukulis no grupas Dzelzs Vilks stāsta par grupas albumu “Dzīvnieks pilsētā”. “Veto” lasāmas arī intervijas ar vienu no Instrumentu “mehānismiem” – Jāni Šipkēvicu -, un ar vienu no Latvijas dizaina aktīvākajām dzenskrūvēm – Miķeli Baštiku. Žurnālā lasāma arī saruna ar aktīvi koncertējošo grupu Sus Dungo. Savukārt Toms Grēviņš sagatavojis stāstu par apburošo Beach House lēdiju Viktoriju Legrānu.
    Dzīvesstāsta sadaļā varēsiet tuvāk iepazīt krievu literatūras provokatoru Vladimiru Sorokinu, bet ar savas topošās autobiogrāfijas nodaļu dalās amerikāņu kino leģenda – mūziķus un  gleznotājs – Džons Lūrijs.
    Žurnāla sarunbiedru viesu bildes iemūžinājusi fotogrāfe Ilze Vanaga.

Modes lappusēs, godinot kino žanru film noir, stiliste Jūlija Volkinšteine un fotogrāfs Viesturs Masteiko lūko meklēt liktenīgo sievieti – femme fatale.
Par šī numura ilustrācijām rūpējās mākslinieks Andrejs ‘Endrju’ Lavrinovičs.

“Veto Magazine” var iegādāties visos “Narvesen” un “Plus Punkts” veikalos, vietā “Vieta”, galerijā “Istaba”, grāmatnīcā “LukaBuka”, “Sviestmaižu studija”, apavu un aksesuāru veikalos “Bang Bang” un “Boards.lv”.

Advertisements

3 comments on “Veto Magazine #19

  1. Anonīms
    Oktobris 19, 2011

    Kāpēc fonti tik nesmuki? :(

  2. Veto Magazine
    Oktobris 19, 2011

    Veto Magazine cena – 1,99 Ls

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Informācija

This entry was posted on Oktobris 18, 2011 by in Veto Magazine.

Navigācija

Instagram

There was an error retrieving images from Instagram. An attempt will be remade in a few minutes.

Twitter

%d bloggers like this: